این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

روزانه هزاران محصول داخل کشور تولید میشود که علیرغم تصور بسیاری از افراد این محصولات دارای کیفیت بالایی هستند. تنها عاملی که باعث این نوع تفکر میشود شاید مسئله کوچک اما پر اهمیت مانند بسته بندی و ظاهر محصول باشد.بسته بندی محصولات مانند محصولات صادراتی و تبلیغاتی مانند

چاپ سررسید ممکن است

قیمت سررسید یا هر محصولی را افزایش دهد اما از جنبه تاثیرگذاری قابل انکار نیست.

برای حمایت از کالای ایرانی باید تحول جدی در حوزه طراحی، بسته بندی، کیفیت، قیمت و مشتری پسندی کالای ایرانی ایجاد شود تا بتوان به توسعه بازار داخلی امیدوار شد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، دبیر اتاق تعاون استان اصفهان اظهار داشت: فرهنگ استفاده از کالای ایرانی باید از دوران کودکی و در طول مدرسه تعلیم داده شود و استفاده از کالای داخلی به عنوان یک ارزش برای کودکان نهادینه شود.

وی بیان داشت: یکی دیگر از روش هایی که می توان حمایت از کالای ایرانی را به وسیله آن فرهنگ سازی کرد، استفاده مسئولان از کالای ایرانی و داخلی است که به عنوان یک الگو برای سایر اقشار مردمی باشند.

ادامه مطلب


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کالای ,ایرانی ,بسته ,بندی ,داخلی ,استفاده ,کالای ایرانی ,بسته بندی ,ایرانی باید ,برای حمایت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

فیلتر یک بار مصرف چای ، قهوه و دمنوش وبلاگ شورای دانش آموزی متوسطه دوم فرزانگان شهرکرد دانلود فیلم و سریال ایرانی باربری سرو گالری نسیم خرید فروش قیمت کفتر کاکل به سر بلاگ شخصی یک انسان دانلود آهنگ | متن آهنگ | موزیک باران چـکــاوکــــ طراحی مد لباس